Blog/Aktualności

Efektowny zabieg "na zmarszczki" - mezoterapia mikro-igłowa

             

Jeżeli w kontrolowany sposób będziemy poddawać skórę "drobnym uszkodzeniom" oraz aplikować składniki z których skóra jest zbudowana to uzyskamy jej stopniową przebudowę - efekt subtelniejszy niż po zabiegach z wypełniaczami czy botoksem - ale naturalny i bez skutków ubocznych - no i co już skóra sama wypracowała to już się nie wchłonie i nie rozpuści Tradycyjnie, powyżej znajdują się zdjęcia klientki E.M. kosmetologia wykonane przed oraz po terapii "zagęszczania skóry" (5 zabiegów mezoterapii mikro-igłowej z czynnikami wzrostu w odstępach 3-tygodniowych).

W jaki sposób wypadają włosy po zabiegu depilacji laserem diodowym - a no właśnie w taki :)

Powyżej znajduje się zdjęcie klientki gabinetu E.M. Kosmetologia przedstawiające obszar zabiegowy, po 3 miesiącach od rozpoczętej terapii (2 zabiegii w odstępach 5 tygodniowych - zdjęcie wykonano przed przystąpieniem do 3 zabiegu). To właśnie mamy na myśli informując, że włosy usuwane są w sposón "plackowaty" :)

Nasze odkrycie - jeden sposób na wiele problemów !!!

SkinRise Bionic Tonic to nic innego jak ultracienkie płatki nasączone specjalnym tonikiem Bionic Tonic. W szklanym słoiczku znajdziemy 36 sztuk płatków. Płatki nasączone są naprawdę obficie, więc stosując jeden płatek wystarczy nam on, aby przetrzeć całą twarz, szyję oraz dekolt. Co świadczy o ich wyjątkowości? Skład. Na pierwszym miejscu znajdziemy polihydroksykwasy. Słyszymy kwasy i już się boimy, wiemy, że nasza wrażliwa skóra źle reaguje na złuszczanie, jest podrażniona, zaczerwieniona. Ale uwaga! Polihydroksykwasy to takie "specjalne" kwasy, przeznaczone właśnie do skór bardzo wrażliwych, z rozszerzonymi naszynkami, ze skłonnością do rumienia, a nawet trądziku różowatego. Polihydroksykwasy działają kojąco, tonująco, łagodząco, złuszczanie mają ultradelikatne i właściwie to zadanie jest na końcu. . Pierwsze co odczujemy po aplikacji to chłód i efekt odświeżenia na buzi, który utrzymuje się około 15 minut. Po tym też czasie nakładamy na twarz nasz regularny krem, serum czy olejek na noc. Jeżeli borykamy się z nadreaktywną skórą, która charakteryzuje się rumieniem na zmianę temperatury, po podrażnieniu, czy w konsekwencji teleangiektazji bądź trądziku różowatego, mamy pewność, że Bionic Tonic natychmiast to wyciszy i ukoi, a rumień zniknie.

Jeżeli borykamy się z rozszerzonymi porami, przy regularnym stosowaniu płatków możemy o nich zapomnieć i cieszyć się czystą skórą.

Jeżeli często na Waszej cerze pojawiają się małe, czerwone krostki lub podskórne, bolące grudki, płatki rozprawią się z nimi i zapobiegną ich powstawaniu.

Matowa, szara, pozbawiona blasku cera? Z tym też Bionic Tonic rewelacyjnie sobie radzi, dzięki bardzo delikatnemu złuszczaniu.

olihydroksykwasy przeznaczone są dla osób z bardzo wrażliwą cerą, więc jeżeli taką macie, docenicie ten kosmetyk, ale będzie idealny także dla osób ze skórą normalną, mieszaną, czy tłustą ,  to taka magiczna różdżka działająca na każdy problem, który pojawia się na skórze. 

 
 

Gorąco Was zachęcam do wypróbowania tego kosmetyku, zwłaszcza, jeśli macie wrażliwą, suchą, nadreaktywną cerę, ale nie tylko. Ręczę, będziecie zachwyceni. 

 

sezon makijaży w pełni - a o to próbka możliwości współpracującej z nami Pani Gosi

Zachęcamy do zapisów na wizyty konsultacyjne i wykonania "drobnej metamorfozy" :)

Koszt makijażu okolicznościowego - 100zł 

Grudki, krostki + wizyta w E.M.kosmetologia = gładka skóra

                                                                             

 

Zmiany trądzikowe i "świecąca" się skóra + zabieg peeling chemiczny Neostrata + odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa = zadowolona klientka ze zdrową skórą 

Drobne zmiany w grafiku...

W związku z podjętą współpracą z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym w roli prowadzącej zajęcia dydaktyczne w Pracowni Kosmetologii Zakładu Dermatologii Estetycznej - godziny otwarcia gabinetu mogą ulec drobnym zmianom. Wraz z Panią Kamilą postaramy się by Klienci E.M.kosmetologia nie mieli okazji tego odczuć 
Pozdrawiam,
Edyta Majka

Copyright © 2017 E.M. Kosmetologia - Profilaktyka Zdrowej Skóry by Edyta Majka. Wszelkie prawa zastrzeżone