O Nas

Naszym celem jest zdrowie i piękno
Twojej skóry!

 

 
Nowoczesne wnętrze, przyjazna atmosfera oraz specjalistyczny sprzęt i preparaty dermokosmetyczne pozwolą na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Gabinet prowadzony jest przez wykwalfikowaną specjalistkę – mgr kosmetolog Edytę Majka

Personel

 
Wiedza zdobyta podczas studiów na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym pozwala mi zrozumieć i wyjaśnić mechanizmy zachodzące w skórze podczas wykonywania danego zabiegu. Jako kosmetolog zwracam szczególną uwagę na ogólny stan zdrowia, gdyż problemy skórne często bywają odzwierciedleniem zaburzeń ogólnoustrojowych.

A w wolnych chwilach... nie potrafię usiedzieć w miejscu, stawiam na ciągły rozwój i poszerzanie swoich perspektyw.

Edyta Majka

mgr kosmetolog, wykładowca na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym

Absolwentka studium kosmetycznego na uniwersytecie madryckim, artystyczna dusza, pasjonatka fotografii, kawy i dobrego jedzenia.Prywatnie mama dwuletniej Zoi. Prekursorka minimal nail art w Szczecinie.

Kamila

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu. Z zamiłowania i pasji kosmetolog, specjalista podolog. Odbyłam praktykę podologiczną w Domu Opieki Społecznej oraz zapoznałam się z przypadkami dermatologicznych chorób w szpitalu. Zdobytą wiedzę i doświadczenie przekładam na kontakt z klientem i w zależności od potrzeb staram się dobrać zabieg i zaproponować najlepszą metodę pielęgnacyjną czy leczniczą. Prywatnie niepoprawna optymistka, pasjonatka zwierząt i dobrego jedzenia.

Karolina Tatarzyńska

Kosmetolog

 
 
Copyright © 2019 E.M. Kosmetologia - Profilaktyka Zdrowej Skóry by Edyta Majka. Wszelkie prawa zastrzeżone