Blog/Aktualności

Znajdź chwilę dla Siebie💄💋

Znajdź chwilę dla Siebie💄💋Nawet drobny zabieg pielęgnacyjny poprawi nastrój i sprawi, że poczujesz się lepiej… a szczęśliwa Ty to szczęśliwe otoczenie 😅💁‍♀️

Jesteśmy jedynym gabinetem dającym gwarancje depilacji laserowej w Szczecinie

Wrastające włoski, podrażnienia po goleniu, stany zapalne mieszków włosowych czy włoski w niechcianych miejscach… 

Od tego się zaczyna, z takimi problemami trafiacie do naszego gabinetu i tu miła niespodzianka, bo oprócz krótkiego wywiadu dotyczącego przeciwwskazań do zabiegu nawiązuje się dialog i to dzięki temu już po pierwszym zabiegu znikają stany zapalne, włoski stają się słabsze oraz wolniej rosną - co wpływa na częstotliwość używania przyrządów do golenia… i koło się zamyka. 

By mówić o trwałej i skutecznej depilacji laserowej należy zrozumieć mechanizm wzrostu włosa, wychwycić  moment na uszkodzenie brodawki i mieszka włosowego oraz użyć odpowiedniej siły i częstotliwości wiązki laserowej. Powyższa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie  w wykonywaniu zabiegów laserowego usuwania owłosienia daje nam pewność, że po serii 8 zabiegów uzyskamy gładką skórę u Ciebie - dlatego jeżeli będzie konieczność przeprowadzenia większej liczby zabiegów zostaną one wykonane gratis - w ramach gwarancji*

***Jesteśmy jedynym gabinetem dającym gwarancje depilacji laserowej w Szczecinie ***

*Warunkiem gwarancji jest wykonanie wcześniejszych zabiegów w odpowiednich (ustalanych indywidualnie) odstępach czasowych oraz brak obecności zaburzeń w gospodarce hormonalnej udokumentowanej medycznie.

Zainspiruj Mikołaja ;)

Mój ulubiony duet (kto wypróbował na Swojej skórze, ten wie o czym piszę 😊) - taka drobna podpowiedź dla Mikołaja 

Natychmiastowy efekt „WOW”


Efekt "WOW" - natychmiastowo, bezbolesnie i co najważniejsze "samodzielnie wypracowany" przez skórę.. da się bez tzw. botoksu i wypełniaczy, a no jak widać na powyższych zdjęciach da się...

Więcej informacji znajdziecie na stronie gabinetu: https://www.emkosmetologia.pl/bloomea

Zapraszamy do zapisów:☎️697580099☎️607289088

5 oznak starzenia się skóry 🤔? - mamy na to sposób💪

Powyżej zdjęcia Klientki gabinetu E.M. Kosmetologia przed i w trakcie pierwszego zabiegu Bloomea Paris.

Jesteśmy w stanie uzyskać natychmiastową poprawę w napięciu skóry oraz pobudzić do procesów neokolagenezy (tworzenia nowych, o prawidłowej budowie włukien kolagenowych, które są rusztowaniem dla naszej skóry) - i to wszystko bez bólu, w bezpieczny i naturalny sposób. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie gabinetu: https://www.emkosmetologia.pl/bloomea

Głęboki, natychmiastowy, bezbolesny RESURFACING twarzy !!!


-Przebarwienia zmniejszone

-Skóra wyraźnie napięta

-Ujednolicona tekstura skóry

i to wszystko bezbólu i w trakcie JEDNEGO zabiegu - tak jak deklaruje producent urządzenia w którym jesteśmy zakochane 🥰 - Bloomea Paris.

Powyżarze zdjęcia zostały wykonane "przed" i "w trakcie" zabiegu Klietce gabinetu E.M. Kosmetologia Profilaktyka Zdrowej Skóry. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie gabinetu: https://www.emkosmetologia.pl/bloomea

Copyright © 2019 E.M. Kosmetologia - Profilaktyka Zdrowej Skóry by Edyta Majka. Wszelkie prawa zastrzeżone