Blog/Aktualności

Lifting skóry bez bólu ? Tak to możliwe !!!

Zagęszczenie i lifting skóry bez bólu? 🤔 Tak to możliwe !!! 👏 Już wkrótce będziecie mogli wypróbować sami na WŁASNEJ SKÓRZE w gabinecie E.M. Kosmetologia 🥰Zagęszczenie i lifting skóry bez bólu? 🤔 Tak to możliwe !!! 👏 Już wkrótce będziecie mogli wypróbować sami na WŁASNEJ SKÓRZE w gabinecie E.M. Kosmetologia 🥰


„Profilaktyka Zdrowej Skóry” w nazwie zoobowiązuje - tak więc w celu profilaktyki przeciwstarzeniowej i stymulacji skóry do procesów regeneracyjnych wprowadzamy do gabinetu nowość -  Urządzenie Bloomea® Paris 🤗 - czym właściwie jest „ta cała Bloomea” ? Wszystko zaczęło się od francuskich lekarzy – chirurgów plastyków,  którzy wynaleźli urządzenie i wykorzystywali pierwotnie  w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn i rozstępów. Z czasem postanowili opatentować technologię Bloomea i znalaźć dla niej szersze zastosowanie. Działanie Bloomea® Paris opiera się na trzech technologiach - TRIO M.M.L - makroeksfoliacji, mikroprądów oraz luminoterapii (633nm). Zabieg ma na celu rozpoczęcia procesu neokolagenezy, prowadzący do tzw. głębokiego modelingu skóry. Badania pokazują, że za pomocą urządzenia Bloomea® Paris można uzyskać SPEKTAKULARNY EFEKT ODMŁODZENIA SKÓRY PORÓWNYWALNY Z RESURFACINGIEM LASEROWYM - a wszystko to bez bólu !!!

Stop dla przebarwień

Choć koronawirus wymusił przerwę w "naszym działaniu" to i tak dziś mogłam zaobserwować rezultaty JEDNEGO ZABIEGU MELANO STOP . Plama na policzku - główny problem Klientki uległ znacznemu rozjaśnieniu, a koloryt skóry wyrównany. Zabieg rozjaśnia obecne przebarwienia i CHRONI PRZED POJAWIENIEM NOWYCH PRZEBARWIEŃ (Cena 260zł / tel: 697580099) Mam nadzieję, że poprawiłam humor osobom borykającymi się ze zmianami barwnikowymi na skórze ;) Pozdrawiam, Edyta Majka

Zabieg z serii - "pomagamy wrócić do rzeczywistości" :)

Hybryda w wykonaniu perfekcyjnej p. Natalii ;) Zapraszamy do zapisów: 697580099 lub 607289088

Dzień Mamy tuż, tuż...

Dzień Mamy tuż, tuż... Pomożemy Ci sprawić by Twoja Mama poczuła się najważniejszą osobą na świecie ;) Podaruj Swojej Mamie "Rytuały Bioline" - odpowiednie dla skóry wrażliwej, przesuszonej i ze spadkiem elastyczności. - krótki podgląd zabiegu tu: https://www.facebook.com/edyta.majka.kosmetologia/videos/1625234677592622/

- krótki opis zabiegu tu: 

https://www.emkosmetologia.pl/opis-zabiegow/profilaktyka-zdrowej-skory/odbudowa-skory-vita

 - Istnieje możliwość wysłania Bonu Porarunkowego pocztą na wskazany adres :) 
 Cena Bonu Podarunkowego - 150zł

Nowe procedury zabiegowe

W trosce o Wasze, Waszych rodzin oraz nasze bezpieczeństwo w gabinecie E.M. Kosmetologia zmodyfikowaliśmy procedury zabiegowe:
- Przypisany czas na wykonanie zabiegu został znacznie wydłużony - tak, aby ograniczyć liczbę kontaktów na terenie gabinetu w danym przedziale czasowym
-Po przekroczeniu drzwi gabinetu poprosimy Was o zdezynfekowanie rąk
- Przed rozpoczęciem zabiegu zostaniecie poproszeni o zgodę na wykonanie pomiaru temperatury ciała za pomocą termometru bezdotykowego oraz przeprowadzonie wywiadu epidemiologicznego.
- W gabinecie będą na Was czekały jednorazowe akcesoria ochronne (czepek, peniuar, ewent. klapki i bielizna)
- Łóżko zabiegowe, blaty, klamki, krzesło na ubrania wierzchnie zostanie po każdym Kliencie zdezynfekowane środkiem bakterio- wiruso- grzybo- bójczym, a gabinet wywietrzony.
- Z naszej strony będziemy przestrzegać regularnego, częstego i dokładnego mycia oraz dezynfekowania rąk. Używać odzieży ochronnej, przyłbic i rękawiczek jednorazowych.

A odnosząc się do powyższych wytycznych to Nasi stali Klienci wiedzą, że zdecydowana większość punktów była przestrzegana jeszcze przed rozwojem sytuacji epidemiologicznej w kraju ;)

Ułatwiamy "powrót do rzeczywistości" :)

To już oficjalne, od 18 maja znowu możemy dla Was pracować. 

To już oficjalnie od 18 maja znowu działamy dla Was ;) W kolejnym poście poinformujemy o nowych procedurach zabiegowych, a już teraz chcemy Wam ułatwić "powrót do rzeczywistości" ;)
Skorzystaj ze skomponowanych przez nas pakietów i poczuj się znowu Sobą :)
Pakiet I: manicure klasyczny + pedicure klasyczny = regulacja brwi GRATIS (cena 120zł)
Pakiet II: koktajowy zabieg twarzy + manicure klasyczny + pedicure klasyczny = regulacja z henna brwi oraz usuwanie wąsika GRATIS (cena 280zł)
Pakiet III: trzy zabiegi mezoterapi = ochrona p-słoneczna mesoestetic spf130 GRATIS (cena 1140-1440)
Pakiet IV: pięć, dowolnych zabiegów twarzy = ochrona p-słoneczna mesoestetic spf130 GRATIS (cena uzależniona od rodzaju wybranego zabiegu). 
Copyright © 2019 E.M. Kosmetologia - Profilaktyka Zdrowej Skóry by Edyta Majka. Wszelkie prawa zastrzeżone